wpisano: 12/06/2021

11 Niedziela  Zwykła

13.06.2021

1. Trwa miesiąc poświęcony Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. Zapytajmy: na ilu nabożeństwach czerwcowych byłem, ile razy pobożnie odmówiłem Litanię do Serca Pana Jezusa czy Koronkę do miłosierdzia Bożego albo Akt poświęcenia rodzaju ludzkiego, może jakąś inną modlitwę wynagrodzenia i przebłagania, ile chwil poświęciłem na cichą adorację i rozmowę z Bogiem ukrytym w Najświętszym Sakramencie?

2. W tym tygodniu kancelaria parafialna będzie czynna tylko w piątek i sobotę.

3. W tym tygodniu rozpoczną się prace przy układaniu kostki na cmentarzu. Prosimy o zachowanie ostrożności.

4. Zapraszam dzieci I Komunijne i ich rodziców do udziału w niedzielnej Mszy św. o 10 00. Chłopców zapraszam do służby przy ołtarzu. Dziewczynki do śpiewu w scholce Pani Mariolki.

5. Młodzież z obecnych klas siódmych i ósmych zapraszam za tydzień n a Mszę o 10 00 i na spotkanie po Mszy. Rozpoczniemy w ten sposób przygotowanie do bierzmowania. Samo bierzmowanie planujemy na maj przyszłego roku.

6. Odpust parafialny św. Apostołów Piotra i Pawła przenosimy na niedzielę 27 czerwca. Kazanie odpustowe wygłosi na Mszy o 12 00  O. Ireneusz Klimczyk z Niepokalanowa.

7. Parafialny zespół Caritas przeprowadzi dzisiaj po każdej Mszy zbiórkę do puszek. Środki przekazane będą na zakup sprzętu rehabilitacyjnego dla Mariusza

Sosińskiego. xprob

Intencje Mszy św. na rok 2022 będzie można zamawiać od niedzieli 1 sierpnia tego roku.